Dlaczego IPA?

Dlaczego warto inwestować w swoją karierę z IPA?


Wiedza i umiejętności zdobyte podczas studiów fizjoterapeutycznych to zdecydowanie za mało, aby móc rozwijać się w tym kierunku. Aby oferować swoje usługi na najwyższym poziomie, warto pamiętać o ciągłym doszkalaniu się i poszerzaniu swoich kompetencji – jest to inwestycja, która naprawdę się opłaca. Poszukiwanie nowych dróg na prowadzenie swoich usług jeszcze bardziej efektywnie jest kluczowe w tym zawodzie. Właśnie dlatego w Instytucie Sztuki Fizjoterapeutycznej w Polsce przygotowaliśmy szeroką gamę kursów pozwalających naszym kursantom na uzyskanie nowych kompetencji.


Dlaczego warto wybrać kursy fizjoterapeutyczne Funkcjonalnej Terapii Manualnej?

Funkcjonalna Terapia Manualna (FMT) to spójny system łączący leczenie mechaniki stawów, ruchomości tkanek miękkich, mobilności struktur nerwowo-krwionośnych oraz ruchomości-plastyczności trzewi z manualną reedukacją nerwowo-mięśniową (PNF) – terapia przeprowadzana jest w celu usprawniania funkcji ruchowych do ruchu optymalnego.

Prowadzone przez nas kursy fizjoterapeutyczne są skoncentrowane na przekazaniu kompleksowych informacji dotyczących prezentowanej metody terapii, która zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród pacjentów gabinetów fizjoterapeutycznych. W związku z tym prowadzone przez nas kursy rehabilitacyjne FMT oraz FPNF są przyszłościową inwestycją.

Wybierający nasze kursy fizjoterapeutyczne mają okazję poznać kompleksowo zasady terapii zarówno pod kątem teoretycznym, jak i również praktycznym, ponieważ w czasie zajęć prowadzone są również ćwiczenia praktyczne. Dzięki temu kursanci są w stanie zrozumieć wszechstronne zastosowanie metod Funkcjonalnej Terapii Manualnej oraz jej odmian jako działań usprawniających kontrolę ruchu.


Adresaci naszych kursów to:

  • fizjoterapeuci
  • lekarze
  • osteopaci

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w naszych kursach fizjoterapeutycznych, więcej informacji dotyczących ich tematyki, celów oraz kosztów znaleźć można na naszej stronie. Zachęcamy także do zapoznania się z aktualnymi terminarzami kursów organizowanych przez Instytut Sztuki Fizjoterapeutycznej w Polsce.