Dariusz Jarząbkowski

Gregg Absolwent warszawskiej AWF na Wydziale Wychowania Fizycznego w 1990 roku. Dwa lata później rozpoczął studia na tej samej uczelni na Wydziale Rehabilitacji kończąc naukę w 1997 roku z tytułem magistra rehabilitacji.

W tym samym roku rozpoczął prace i dalsze kształcenie w USA. Przez pierwsze 5 lat pracy był zatrudniony w jednej z wiodących klinik na Manhattanie. Tam związał się z IPA – Institute of Physical Art. W 2003 roku zdał egzamin certyfikacyjny w 2003 roku otrzymując tytuł CFMT – Certified Functional Manual Therapist. W 2004 roku rozpoczął 4-letni kurs Metody Feldenkrais który skończył z wyróżnieniem otrzymując tytuł GCFP – Guild Certified Feldenkrais Practitioner.

Dariusz od początku swojej kariery zawodowej był instruktorem klinicznym w zakresie terapii manualnej dla kilku amerykańskich uniwersytetów – Hunter College, Staten Island College, Buffalo University. Obecnie jest zatrudniony przez Weil Cornell Medical College, mieszka na przedmieściach Nowego Jorku ze swoją żoną Marzeną (absolwentka Wydziału Rehabilitacji na warszawskiej AWF) i synem Filipem.